Wesele Ewy i Mateusza w Spichlerzu Galowice

Rustykalne wesele w Spichlerzu Galowice

Może niektórzy z Was już wiedzą, że uwieeelbiam kolor żółty. Wyobraźcie sobie moją euforię na weselu pełnym żółciutkich jak słońce słoneczników. A na deser musztardowy Fiat 125p 💛 Ale żółty to przede wszystkim stan umysłu! Słoneczna energia, uśmiech i ciepło. Cali Ewa i Mateusz. Ale zacznijmy od początku.

Uroczystość Ewy i Mateusza odbyła się w Spichlerzu Galowice Wesele miało odbyć się na w plenerze, pod drewnianą wiatą. Już od rana zaroiło się tam od żółtych słoneczników, wstążek i rustykalnych dekoracji, które idealnie wpasowały się w pozytywną energię Pary Młodej. Ślub w kościele św. Trójcy w Żurawinie to kolejne marzenie! Uważam go za jeden z najpiękniejszych kościołów na Dolnym Śląsku z pięknymi malowidłami i jasną przestrzenią przywołującą mi na myśl kościoły w Toskanii.

Przed przyjazdem na wesele w Spichlerzu Galowicach zatrzymaliśmy się na okolicznym polu na małą sesję z boskim i żółciutkim Fiatem 125p. Już drugi raz w historii Cudów trafiło mi się żółte auto na ślub ! Przyznam Wam szczerze, że uwielbiam te zdjęcia, ich pozytywną energię i to jak oddają charakter Ewy i Mateusza. A co do Ewy… ach… uwielbiam taką urodę! 

Wesele w plenerze w Spichlerzu Galowice ma jeszcze jedną cudowną zaletę, jest nią strefa chill out’u! Leżaki, materac, kolorowe lemoniady, kraftowe piwa, a to wszystko pod rozłożystym drzewem obok miejsca na ognisko na weselu . I to wszystko tuż pod Wrocławiem!

Ewa i Mateusz swoim uśmiechem zarazili resztę gości. Zobaczcie sami co działo się na zdjęciach grupowych! Że o szalonych tańcach pod drewnianą wiatą już nie wspomnę. To kolejny plus jaki posiada Spichlerz Galowice Wesele może odbyć się w każdych warunkach pogodowych: gdy jest ciepło, a pada, gości chroni wiata. Gdy z kolei jest zimno, na gości czeka klimatyczna sala w samym budynku Muzeum Powozów. To nie jedyna niespodzianka, którą oferuje Spichlerz Galowice Ślub w plenerze to kolejna opcja dla Par Młodych i przyznam Wam szczere, że marzy mi się taka uroczystość! <3

cudowni podwykonawcy:

wesele Spichlerz Galowice

 

ślub kościół św. Trójcy Żurawina

 

kwiaty bukiet ślubny KT kwiatowe studio
 
fryzura na ślub Uczesz.umaluj
 
żółte auto ślubne Fiatem do Ślubu.
 
drewniana muszka na ślub Marachic

 

 
DJ Soundspace – DJ/Konferansjer w dobrym stylu

 

boho suknia ślubna Wrocław Vogue – Salon i Pracownia Sukien Ślubnych

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *