Wesele Martyny i Karola w Pałacu Brunów

Wiecie… mam słabość do budowli nadgryzionych zębem czasu. Takich z klimatem i swoją historią. Pałac Brunów to zdecydowanie jedno z takich miejsc! Martyna i Karol wybrali właśnie tę perełkę Dolnego Śląska na miejsce swojego wesela. Przepiękny pokój dla nowożeńców z wanną i ozdobnym łożem był idealnym tłem na przygotowania Panny Młodej. A zauważyliście seledynowy szlafroczek świadkowej Julii? <3 Miłość od pierwszego wejrzenia! Dziewczyny zaproponowały małą sesję w szlafroczkach przed rozpoczęciem ubierania sukni i poskakały nawet na łóżku! W międzyczasie uwieczniłam boski bukiet ślubny i grzebień razem z butonierkami z Kwiatowni, równocześnie odnajdując prawdziwy skarb… Przeszkloną oranżerię z widokiem na pałac. Postanowiliśmy zorganizować tam first look Martyny i Karola, a później wróciliśmy tam jeszcze na mini sesję 🙂

Ślub odbył się nieopodal w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Lwówku Śląskim. Pan Młody do ołtarza poszedł razem ze swoją mamą – takie rozwiązanie widziałam pierwszy raz w życiu! Po pełnej wzruszeń uroczystości wszystkich opanował iście szampański nastrój. Zobaczcie sami na tę radość! Pod samą salą weselną Martynie i Karolowi udało się dostać nawet owację od grupy turystów podziwiających zabytkowy Pałac Brunów. Późniejsze szaleństwa przy fotobudce, zdjęciach grupowych i wywijasy na parkiecie tylko umocniły mnie w tym, że Martyna i Karol mają w okół siebie zgarną, pozytywną ekipę ludzi, którym bardzo na nim zależy. Takie wesela aż chce się fotografować! Chłopaki nawet zaliczyli męską sesję przy bilardzie <3 A i jeszcze jeden piękny szczegół – suknia ślubna od Agnieszki Światły Martyny, która miała doczepianą spódnicę, dzięki czemu podczas wesela zmieniła się z tiulowej chmurki w ponętną rybkę.

Okolice Pałacu Brunów podbiły nasze serca do tego stopnia, ze właśnie tam wróciliśmy na sesję ślubną. Nie obyło się bez przygód, bo Pani Fotograf zgubiła telefon na polu zboża! Piękne dzięki, Karolu, za pomoc w odnalezieniu go! Wyobrażacie sobie, że telefon da się namierzyć nawet w ciemności, gdyż przy włączonej lokalizacji sam piszczy i wzywa właściciela? Takiecuda!

suknia ślubna Agnieszka Światły buty ślubne Agnieszka Światły
bukiet ślubny, butonierki, grzebień z kwiatami Kwiatownia
miejsce wesela Pałac Brunów

przygotowania na ślub Pałac Brunów

ślub Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Lwówku Śląskim
makijaż, fryzura ślubna Roma Szafarek Make up. Hair. Style expert

6 Comments on “Wesele Martyny i Karola w Pałacu Brunów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *