Wesele Elizy i Adriana w Dworze Olszowa

Wesele Elizy i Adriana zawsze będzie kojarzyć mi się z eksplozją uśmiechu i koloru. Przepiękne barwne kwiaty, cudne wstążki i dodatki idealnie wpasowały się na ceglanym tle Dworu Olszowa. Gdy razem z filmowcami weszliśmy do pokoju Panny Młodej absolutnie zaprało mi dech! Na drewnianych belkach przy suficie wisiała zjawiskowa suknia ślubna oświetlona idealnie wpadającym przez okno światłem. Zaczął się istny szał fotografowania! Jeszcze te piękne zdobienia i koraliki pod światło olbrzymiego okna! Magiczne oświetlenie nadal sprzyjało nam podczas ubierania się Elizy. A na sam koniec nie mogłam się powstrzymać od małej sesji trzech pokoleń – ukochanej babci, mamy i samej Panny Młodej <3

W tym czasie Adrian przygotowywał się razem ze świadkiem, bratem, w nie mniej stylowej lokalizacji – Browarze Centrum w Strzelcach Opolskich. To przepiękna budowla odremontowanego starego browaru pełna naściennych malowideł, drewna i cegły. A z jego okna widać, nic innego jak właśnie, kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, ten sam, w którym później odbył się ślub. A odnośnie kościoła… ach… no właśnie… To kolejne miejsce wprost zalane przepięknym światłem tego dnia <3 Do tego ciepła kolorystyka i zabytkowe rzeźby, organy i zdobienia. Elizę do ślubu prowadził jej tata, a z przyszłym mężem pod ołtarzem zobaczyli się po raz pierwszy. Po pełnym wzruszeń „Tak” i reszcie ceremonii, wyjście z kościoła przypieczętował efektowny pocałunek, jak ja to mówię, „z przechyłem” 😀 Brawo Adrian! A po chwili… Wow! Pod kościół podjechał turkusowy garbus (kolory, kolory i jeszcze raz kolory!), będący niespodzianką od Adriana dla Elizy. A na sesji narzeczeńskiej mówili, że Adrian lubi zaskakiwać swoją ówczesną narzeczoną i ewidentnie nie przesadzili!

Wesele odbyło się w restauracji Spichlerz we Dworze Olszowa. Zobaczcie na dekoracje na stołach, Panna Młoda zrobiła je sama! Dodatkowym atutem sali weselnej na Dworze Olszowa jest ogród i park miniatur położony tuż obok. Na początku porwałam Parę Młodą (i garbusa!) na małą sesję przy ceglastej ścianie budynku dworu. Później wybraliśmy się na niewielkie molo przy oczku wodnym na terenie parku miniatur. A potem… a potem zaczęła się zabawa. A raczej Zaaaaabawa, bo to co wyczyniali na parkiecie rodzina i przyjaciele Elizy i Adriana nie da się opisać inaczej. Zobaczcie sami!

wesele Restauracja Spichlerz w Dworze Olszowa

przygotowania Panny Młodej Dwór Olszowa

przygotowania Pana Młodego Browar Centrum Strzelce Opolskie
suknia Amy Love Bridal-Suknie Ślubne
fryzura Mobilne fryzjerstwo ” Bianka” Sabina Pogoda
make-up Anna Malik Make-up Artist
bukiet, butonierki Decoki – ślub i kwiaty
video Never Forget Wedding Video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *