Sesja noworodkowa Diego

sesja dla noworodka wrocław

10male

8kwadratmal

sesja noworodkowa wrocław 3

sesja noworodkowa wrocław 2

2mal

Sesja noworodkowa Diego odbyła się w studio fotograficznym Wrocławskiej Szkoły Fotograficznej Afa. Mały Diego urodził się miesiąc temu. Dumna mama Kasia często pozuje do zdjęć, wobec czego jako modelka sprawdziła się idealnie. Choć początkowo pracowaliśmy na czarnym tle, prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazało się użycie tła białego. Jasne tło w połączeniu z delikatną obróbką za pomocą Nik Color Efex Pro i użyciem jasno różowych smug stworzonych pędzlem na osobnej warstwie w Photoshopie dało efekt delikatności i matowości zdjęcia. Mocne wykadrowanie zdjęć w kwadrat uwypukliło silne relacje łączące mamę z synkiem.

Pracowałam na standardowych ustawieniach stosowanych przy fotografii studyjnej – iso 100, f. 5,6, 1/200 s, bez użycia statywu. Jako, że na ogół preferuję zdjęcia o niższej głębi ostrości, przy obróbce niektórych z nich użyłam rozmywającej brzegi winety.

Co ciekawe, Diego to syn Daniela „Paxona” Rengifo Diaz znanego z zespołu Natural Dread Killaz. Tata może być dumny z takiej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *