Blog Are You Watching Closely + Nowe Horyzonty

are-you-watching-closely-blogare-you-watching-closely-blog-2

sesja reklamowa wrocław 3

fotografia reklamowa wrocław 5

sesja reklamowa wrocław

DSC_2660

fotografia reklamowa wrocław

DSC_2606

DSC_2607

fotografia reklamowa wrocław 2DSC_2585

Panowie tworzący bloga Are You Watching Closely? właśnie wywalczyli tytuł Bloga Roku 2013 w kategorii Kultura. Z pewnością zasłużenie! Ich wpisy są ciekawe i prezentują wysoki poziom merytoryczny. Seria „Co by tu obejrzeć?” jest kopalnią pomysłów na wybór odpowiedniej pozycji na dany wieczór. Blog AreYouWatchingClosely? to ciekawa alternatywa dla masowego Filmwebu. Czy chłopcy będą rozwijać się w tą stronę stanowiąc konkurencję dla popularnego serwisu? Zobaczymy. Póki co idą o krok dalej – przygotowują filmowe videorecenzje, utrzymane w standardowym dla nich żartobliwym, ciętym tonie.

Ostatnia sesja wykonana została w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, które stale współpracuje z blogiem, oferując m. in. darmowe wejściówki do kina jako nagrody w konkursach. Zdjęcia zostały wykonane przy użyciu statywu aparatem Nikon d600 i szerokokątnym obiektywem Sigma. Przy niektórych ujęciach wspomagałam się błyskiem z lampy Nikon sb-900. Niesamowitą atmosferę kina retro zapewnił pożyczony przez obsługę reflektor, który niesamowicie podkreślił kształt rzędów foteli.

Prywatnie, chłopaki z Are You Watching Closely? są absolwentami wrocławskiego wydziału prawa i moimi dobrymi kolegami, z którymi tworzyliśmy na studiach zgraną paczkę.

One Comment on “Blog Are You Watching Closely + Nowe Horyzonty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *