Referencje

artystyczny fotograf ślubny
„Znalezienie dobrego fotografa wcale nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Chyba nigdy nie zapomnę ile czasu i nerwów zabrało mi przetrząsanie internetu w poszukiwaniu ideału. Dziś jako świeżo upieczona mężatka z przepięknym ręcznie robionym albumem ślubnym z ogromną radością mogę stwierdzić, że ten ideał znalazłam! Zdjęcia Magdy ujęły mnie swoim miękkim światłem, nietuzinkowym spojrzeniem i po prostu TYM CZYMŚ. Wystarczyło obejrzeć kilka zdjęć i już wiedziałam że właśnie tego szukałam, fotografie z naszego ślubu tylko mnie w tym utwierdziły. Cieszę się, że na rynku fotografów ślubnych wśród wszechogarniającego nas kiczu, kombinowania z zabawną scenerią, hdr-ami, rybim okiem itd. trafiają się takie perełki jak Cuda. Ja osobiście do zdjęć pozować nie lubię, jednak jak każda panna młoda chciałam mieć piękną pamiątkę w postaci pliku wyjątkowych fotografii. Okazało się że podczas sesji plenerowej (nie wspomnę nawet o dniu ślubu bo wtedy Magda jest wręcz niewidoczna, nie narzuca się za to wyłapuje wszystko co najważniejsze) cały problem z pozowaniem zniknął. Magda roztacza wokół siebie aurę ciepła i pozytywnej energii dzięki której wraz z mężem mogliśmy czuć się zupełnie swobodnie i skupić na okazywaniu sobie uczuć zamiast na sztywnych pozach. Za każdym razem kiedy sięgam po album (a robię to za często!) czuję jakbym znów cofnęła się do tego wyjątkowego dnia… widzę uśmiechy, wzruszenie na twarzach najbliższych i całą masę pozytywnych, szczerych uczuć. Pozostaje nam tylko podziękować i dodać że Magda w pakiecie sprzedaje niezapomniane emocje tworząc przy tym prawdziwe Cuda Niewidy.”

Agnieszka Okoniewska

20130606-DSC_7549-horz

„Droga Magdo, minęło już trzy tygodnie,od kiedy powiedzieliśmy sobie wzajemnie: TAK! Dziękujemy Tobie za towarzyszenie nam w tym najważniejszym dla nas dniu, dniu ślubu. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć, które zachwycają swoją wyjątkowością. Zdjęcia są naturalne i przedstawiają nasze autentyczne emocje. Dziękujemy za niesamowite chwile spędzone podczas przygotowań, ceremonii, wesela jak i późniejszej sesji. Zarówno ręcznie wykonany album jak i zdjęcia są niezwykle urokliwe, pastelowe, z klasą. Z ogromną przyjemnością polecamy Magdę każdemu, kto szuka profesjonalnego, pełnego pasji fotografa, osoby cierpliwej i wesołej stwarzającej niezwykle miłą atmosferę, dzięki której można czuć się naturalnie i swobodnie. Jeszcze raz dzięki!”

Anna i Krzysztof

„Wiem, że od naszego ślubu minęło już prawie dwa miesiące a my jeszcze nie mieliśmy takiego dnia, żeby nie oglądnąć zdjęć, które wykonała dla nas Magda. Znalezienie fotografa, który dokładnie odzwierciedli chwile, które chcemy zachować w pamięci graniczy z cudem. Nam się udało. Po naprawdę długich poszukiwaniach wpadły nam w ręce zdjęcia Magdy. Już pierwsza klatka potwierdziła nasze przeczucia. Decyzja zapadła od razu. I dziś po dwóch miesiącach musimy Ci Magdo jeszcze raz podziękować. Zdjęcia, które dla nas zrobiłaś w 100% odzwierciedliły klimat i emocje panujące na naszym ślubie. Głębia kolorów jaką udało Ci się uchwycić sprawia, że niemalże czuje się zapach kwiatów na stołach i lasu, który nas otaczał. Jesteś bardzo utalentowanym człowiekiem!!!!! Już wszyscy w naszych rodzinach wzięli kontakt do Ciebie i polecają Cię swoim znajomym. Życzymy Ci dużo sukcesów w pracy!!!! Mamy przeczucie, że będzie to sukces na skale światową. Pozdrawiamy i jeszcze raz z całego serca dziękujemy za wykonanie tak profesjonalnej i niesamowitej pracy! Serdecznie pozdrawiamy z Niemiec”

Filip i Paulina Borówkowie

artystyczna fotografia ślubna wrocław

„Wybór fotografa ślubnego nie należy do najprostszych zadań. Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek, które przypominają nam o tak ważnym dla nas dniu. Kiedy znaleźliśmy w Internecie stronę Magdy od razu zwróciliśmy uwagę na odmienność jej zdjęć od wszystkich innych jakie do tej pory oglądaliśmy – ciepłe pastelowe kolory, subtelność i naturalność, to wyróżniające ją cechy. Spotkanie z nią utwierdziło nas, że jest to najlepszy wybór. Magda zaraża swoją pasją i zaangażowaniem. We wszystkim można się z nią dogadać. Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z całego reportażu ślubnego. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie. Bardzo dobrze obrobione w pięknym i starannie wykonanym albumie. Sesja plenerowa, mimo, że organizowana na szybko, wypadła naturalnie i super (Magda ma mnóstwo fajnych pomysłów i inspiracji)! Życzymy każdemu takiego fotografa ślubnego i mamy nadzieję, że będziemy mogli w przyszłości skorzystać z usług Magdy również przy innych sesjach tematycznych.”
Aleksandra i Grzegorz