Magdalena Krzyszkowska

Jestem uśmiechniętą, otwartą dziewczyną, której całe życie kręci się wokół fotografii.

Kilka lat temu razem z przyjacielem założyłam Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, internetowy magazyn o fotografii. Wtedy zaczęła się moja wielka przygoda z fotografią! W międzyczasie moje zdjęcia doceniane były na łamach prasy krajowej (Voyage, Wesele, Poznaj Świat, Green Canoe) oraz na portalach internetowych (ŚlubNaGłowie.pl, Bridelle.pl, Sweetwedding.pl, Zankyou.pl).

Pragnąc doskonalić swoje umiejętności ukończyłam kierunek „Fotografia” w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu, studium grafiki komputerowej oraz kurs liturgiczny Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu uprawniający do fotografowania w kościele.

Dziś, jako fotograf ślubny z 10-letnim doświadczeniem, z radością zaopiekuję się Wami i poprowadzę za rękę przez całą naszą fotograficzną drogę. Zawsze możecie liczyć na moją radę! 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną, miłośniczką dobrych książek i muzyki na żywo. Cieszę się życiem i staram się czerpać z niego garściami. Kocham się śmiać, spędzać czas z najbliższymi, odkrywać nowe miejsca i smaki. Średnio raz na miesiąc odkrywam nową pasję, ale tak zwany „słomiany zapał” dopada mnie chyba we wszystkich dziedzinach prócz fotografii! (:

Jestem romantyczką. Wasze uroczystości często wzruszają mnie do łez. Szczerze przeżywam je razem z Wami starając się uchwycić piękne momenty i prawdziwe emocje.

Zajrzyj na Instagram Cudów (@cudaniewidypl) i dowiedz się o mnie jeszcze więcej! 

 

Piszą o Cudach…

Cuda Niewidy pośród najlepszych fotografów ślubnych w Polsce wg Gala Ślub!

ziwa2017-premio FOTOGRAF

logo-sweet-wedding

Cuda Niewidy w rankingu 99 najlepszych fotografów ślubnych w Polsce wg portalu SweetWeeding

unnamed

Cuda Niewidy poród 10 najlepszych fotografów ślubnych we Wrocławiu wg portalu ZankYou Weddings

637

Publikacje na portalu Ślub Na Głowiezobacz

Publikacje na blogu ślubnym Bridelle zobacz

publik

Publikacje w Magazynie Wesele