Magdalena Krzyszkowska

Jestem uśmiechniętą, otwartą dziewczyną, której całe życie kręci się wokół fotografii.

Kilka lat temu razem z przyjacielem założyłam Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, internetowy magazyn o fotografii. Wtedy zaczęła się moja wielka przygoda z fotografią! W międzyczasie moje zdjęcia ukazywały się na łamach prasy krajowej (Voyage, Wesele, Poznaj Świat, Green Canoe) oraz na portalach internetowych (ŚlubNaGłowie.pl, Bridelle.pl, Sweetwedding.pl, Zankyou.pl).

Pragnąc doskonalić swoje umiejętności ukończyłam kierunek „Fotografia” w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu, studium grafiki komputerowej oraz kurs liturgiczny Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu uprawniający do fotografowania w kościele.

 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną, miłośniczką dobrych książek i muzyki na żywo. Cieszę się życiem i staram się czerpać z niego garściami. Kocham się śmiać, spędzać czas z najbliższymi, odkrywać nowe miejsca i smaki. Średnio raz na miesiąc odkrywam nową pasję, ale tak zwany „słomiany zapał” dopada mnie chyba we wszystkich dziedzinach prócz fotografii! (:

Jestem romantyczką. Wasze uroczystości często wzruszają mnie do łez. Szczerze przeżywam je razem z Wami starając się uchwycić piękne momenty i prawdziwe emocje.

Zajrzyj na Instagram Cudów (@cudaniewidypl) i dowiedz się o mnie jeszcze więcej! 

naturalna sesja rodzinna świąteczna we Wrocławiu.