Magdalena Krzyszkowska

jakwadrat

Nazywam się Magda i jestem uśmiechniętą, otwartą dziewczyną, której całe życie kręci się w okół fotografii.

Kilka lat temu razem z przyjacielem założyłam Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, internetowy magazyn o fotografii (więcej na: fotoblogia). Wtedy zaczęła się moja wielka przygoda z fotografią! W międzyczasie moje zdjęcia ukazywały się na łamach prasy krajowej (Voyage, Wesele, Poznaj Świat, Green Canoe) oraz na portalach internetowych (ŚlubNaGłowie.pl, Bridelle.pl, Sweetwedding.pl, Zankyou.pl).

Pragnąc doskonalić swoje umiejętności ukończyłam kierunek „Fotografia” w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu, studium grafiki komputerowej oraz kurs liturgiczny Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu uprawniający do fotografowania w kościele.

Zależy mi, aby moje zdjęcia prezentowały jak najwyższą jakość i stanowiły pamiątkę na lata. W tym celu usług używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego marki Nikon, w którego skład wchodzi m. in. aparat pełnoklatkowy Nikon d750, aparat zapasowy oraz jasne obiektywy stałoogniskowe,  które umożliwią uzyskanie charakterystycznej dla Cudów Niewidów estetyki fotografii.

magdalena błaszczyk fotograf
Prywatnie jestem szczęśliwie zakochaną miłośniczką dobrych książek, muzyki na żywo i podróży. Cieszę się życiem i staram się czerpać z niego garściami. Kocham się śmiać, spędzać czas z najbliższymi, odkrywać nowe miejsca i smaki. Średnio raz na miesiąc odkrywam nową pasję, ale tak zwany „słomiany zapał” dopada mnie chyba we wszystkich dziedzinach prócz fotografii! (:

Jestem romantyczką. Wasze uroczystości często wzruszają mnie do łez. Szczerze przeżywam je razem z Wami starając się uchwycić piękne momenty i prawdziwe emocje.

20160117-DSC_1013-2ps
20140213-DSC_3095